Главная Косметична продукція Науково-дослідний центр Оріфлейм
Науково-дослідний центр Оріфлейм

Науково-дослідний центр Оріфлейм

Досвід Oriflame в косметичній індустрії налічує більше 40 років. Наша продукція увібрала в себе найкраще, що є в природі і сучасній науці.

Всі знання, отримані за чотири десятиліття, зберігаються у Науково-дослідному центрі Оріфлейм з офісами в Дубліні (Ірландія) і Стокгольмі (Швеція). У наукову команду Центру входять більше ста вчених та експертів, що займаються дослідженнями шкіри, клінічним тестуванням, розробкою нових формул і продуктів, мікробіологією, токсикологією, екологією, а також питаннями, пов'язаними з міжнародним законодавством в косметичній індустрії.

Основна діяльність Центру в Дубліні зосереджена на розробці нових продуктів. Наші експерти створюють і клінічно перевіряють формули високої ефективності, забезпечуючи захист авторських прав по всьому світу і безпека продуктів таких категорій, як засоби по догляду за шкірою, декоративна косметика, аромати і засоби особистої гігієни. Ці проекти є короткотерміновими, тривають від 1-го року до 3 років.

У Стокгольмі експерти працюють над створенням унікальних технологій в області досліджень засобів по догляду за шкірою класу люкс. Такі дослідження проводяться на клітинному рівні і займають набагато більший час - від 3 до 7 років.