Главная Продукція Wellness Коктейль «Нечурал Баланс»
Коктейль «Нечурал Баланс»

Natural Balance Shake

У чому унікальність коктейлю «Нечурал Баланс»?

Коктейль «Нечурал Баланс» володіє рядом унікальних властивостей:

Натуральні інгредієнти в складі, три унікальні джерела протеїнів

Формула коктейлю «Нечурал Баланс» заснована на натуральних інгредієнтів в оптимальному поєднанні. Це система живлення, підказана самою природою! До складу коктейлю входять три унікальні джерела протеїнів, яблуко, шипшина, розчинна і нерозчинна клітковина, необхідна для здорового травлення. Всі ці інгредієнти забезпечують максимальне засвоєння організмом поживних речовин.

8 років наукових досліджень і запатентована формула продукту

Коктейлі «Нечурал Баланс» - це результат 8-річних досліджень професора Стіга Стіна і його команди з Лундського університету. Спочатку вчені працювали над методикою реабілітації пацієнтів після операцій з пересадки серця, але відкриття доктора Стіна виявилися корисними для всіх бажаючих оптимізувати свою вагу і відновити баланс енергії в організмі.

Високий вміст жирних кислот Омега-3

До складу коктейлів «Нечурал Баланс» входять курячі яйця, отримані від птахів, для яких був складений особливий раціон кормів. Вміст жирних кислот Омега-3 і Омега-6 в таких яйцях становить 1:1, що відповідає балансу кислот нашого мозку.

Клінічно підтверджений ефект зниження ваги і збільшення енергії

Така дія коктейлю було офіційно встановлено в ході клінічного вивчення способів оптимізації ваги під керівництвом професора Стіга Стіна і його колег у Центрі Харчування р. Ігелеса, що має світовий авторитет в області нутрицевтики.

Низький глікемічний індекс (ГІ) коктейлів

До складу коктейлів «Нечурал Баланс» входять інгредієнти з низьким глікемічним індексом: яблука, шипшина, молоко. Вони повільніше засвоюються організмом і тим самим забезпечують поступове підвищення рівня цукру в крові.

Тільки натуральні ароматизатори

Серія коктейлів «Нечурал Баланс» з виключно натуральними ароматизаторами подарує вам нові смакові відчуття.
Що входить до складу коктейлю?

Коктейль «Нечурал Баланс» - це результат 8-річних досліджень шведських учених. В основі його унікальної запатентованої формули лежить збалансований комплекс чистих природних поживних компонентів:

* Протеїн зеленого горошку забезпечує насичене білкове харчування.
* Яєчний протеїн містить оптимальну кількість Омега-3 і Омега-6 жирних кислот - в тій же пропорції, що і мозок людини.
* Молочний протеїн вважається найбільш біологічно активним серед всіх протеїнів.

Три джерела протеїнів покращують роботу клітин і підсилюють відчуття насичення, що призводить до природного зниження кількості споживаних калорій. Це сприяє оптимізації ваги, а правильне співвідношення білків, жирів і вуглеводів медленнодействующіх дозволяє підтримувати стабільний рівень вмісту цукру в крові.

Коктейль «Нечурал Баланс» містить яблучний пектин, який благотворно впливає на слизову оболонку кишечнику. До складу коктейлю також входять багатий вітамінами шипшина і клітковина, необхідна для нормального функціонування шлунково-кишкового тракту.

Харчова цінність продукту (1 порція - 18г):

* Енергетична цінність 65 ккал/280 кДж
* Протеїни (білки) 7,5 г
* Вуглеводи 6 г
* Жири 1,5 г