Главная Продукція Wellness Велнес Пек для жінок
Велнес Пек для жінок

WellnessPack woman
Велнес Пек для жінок (21 пакетик)


У чому унікальність цього продукту?

Хороше самопочуття і здорова красива шкіра в одній зручній упаковці

* Містить натуральний і потужний антиоксидант астаксантин, що видобувається біля берегів Стокгольмського архіпелагу. Астаксантин надає унікальне вплив на шкіру: скорочує число зморшок, підвищує рівень зволоженості шкіри й повертає їй еластичність. Доведено, що він захищає клітини від вільних радикалів в 100 разів сильніше звичайних антиоксидантів, наприклад вітаміну Е.

* Покращує роботу серцево-судинної системи, активність головного мозку і стан шкіри за рахунок дії натуральних високоякісних жирних кислот Омега-3.

Пропонує збалансований комплекс з 12 вітамінів та 7 мінералів, спеціально розроблений для задоволення щоденних потреб жіночого організму.

* Спеціальна упаковка, що містить рекомендовану добову дозу продукту, підвищує ефективність і зручність прийняття комплексу Велнес Пек.

Що входить до складу Велнес Пек для жінок?

Астаксантин

Астаксантин - антиоксидант унікальної сили, одержуваний з водорості Haematococcus Pluvialis біля берегів Стокгольмського архіпелагу. Ця мікроводорость, що викидається на скелі архіпелагу, змінює колір із зеленого на червоний, тим самим синтезуючи яскраво забарвлене речовина астаксантин для захисту від вільних радикалів і УФ-променів. Астаксантин захищає від передчасного старіння клітини нашої шкіри. Цей захист в 100 разів сильніше, ніж та, яку забезпечує найсильніший антиоксидант вітамін Е.

Велнес Пек від Оріфлейм містить максимальний обсяг натурального астаксантин, здатність якого захищати природну красу від передчасного старіння була доведена науково. Астаксантин діє під поверхнею шкіри і скорочує зморшки, що було клінічно підтверджено.

Завдяки унікальній структурі і більших можливостей антиоксиданту, він нейтралізує вільні радикали і сприяє оновленню клітин. Астаксантин покращує синтез колагену і сприяє відновленню шкіри після перебування на сонці. На відміну від бета-каротину, вітаміну C і інших антиоксидантів, які перебувають або всередині, або зовні билипидного мембрани, молекули астаксантин володіють унікальною здатністю перебувати і всередині, і зовні билипидного мембрани. Це забезпечує додаткову всебічну захист клітин. У результаті скорочуються мімічні та вікові зморшки, підвищується рівень зволоженості шкіри, відновлюється її еластичність.

Омега-3


Жирні кислоти Омега-3 отримують з натурального очищеного риб'ячого жиру, забезпечує організм ейкозопентаеновой (ЕПК) і докозогексаеновой (ДГК) кислотами. Вони необхідні для більшості процесів, що відбуваються в нашому організмі, і є ключовими компонентами хорошого самопочуття. Жирні кислоти також володіють протизапальними функціями.

Омега-3 жирні кислоти - це «корисні» жири, необхідні кожній людині. Однак вони не виробляються в нашому організмі, тому їх потрібно обов'язково отримувати з їжею. Більшість людей відчуває брак Омега-3 жирних кислот через недостатнє вживання в їжу жирної риби, такий як скумбрія або лосось. Тому вкрай важливо забезпечити організм потрібною кількістю «корисних» жирів. «Омега-3» від Оріфлейм задовольнить вашу добову потребу в жирних кислотах.

«Омега-3» з Велнес-серії від Оріфлейм містить 30% жирних кислот Омега-З, з яких 18% припадає на ейкозопентаеновую (ЕПК), а 12% - на докозогексаеновую (ДГК) кислоти. Вони покращують роботу головного мозку, серцево-судинної системи і стан шкіри.

Ми отримуємо Омега-3 кислоти з високоякісного жиру анчоусів і сардин, виловлених в найчистіших водах Атлантичного океану. Технологія миттєвого інкапсулювання риб'ячого жиру гарантує, що ви отримуєте продукт найвищої якості та виключної свіжості.

Комплекс вітамінів і мінералів, розроблений спеціально для жінок

Щоденне вживання вітамінів і мінералів є обов'язковим доповненням до звичайних прийомів їжі. Безумовно, вітамінно-мінеральний комплекс не зможе замінити вам правильне, здорове харчування, або компенсувати всі недоліки неправильно організованого харчування. Головний ефект, який може забезпечити наш комплекс, - заповнити «прогалини» у забезпеченні організму поживними речовинами, що виникають в результаті постійного вживання оброблених, рафінованих продуктів. Комплекс «Мультівітаміни і мінерали для жінок» від Оріфлейм розроблений спеціально для задоволення щоденних потреб жіночого організму у вітамінах і мінералах. Комплекс додатково збагачений фолієвою кислотою, залізом і кальцієм, особливо важливими для підтримки жіночого здоров'я. Нам вдалося створити збалансоване поєднання всіх поживних елементів, що забезпечує їх максимальне засвоєння організмом.

Навіщо потрібно приймати Велнес Пек для жінок?

* Підвищує рівень зволоженості шкіри і сприяє скороченню зморшок
* Забезпечує організм незамінними вітамінами і мінералами
* Підтримує працездатність мозку і серцевого м'яза

Велнес Пек для жінок - це потужний антиоксидант, жирні кислоти Омега-3, вітаміни і мінерали, необхідні для задоволення добової потреби організму, в одному зручному пакетику!

Астаксантин - антиоксидант з клінічно підтвердженим ефектом скорочення зморшок. Він захищає клітини шкіри від вільних радикалів і УФ-променів. Астаксантин проникає в глибокі шари шкіри, під епідерміс, і захищає волокна колагену і еластину від руйнування. Нейтралізуючи вільні радикали, астаксантин стимулює посилене вироблення колагену і забезпечує захист клітин зсередини і зовні. У результаті рівень зволоженості шкіри та її еластичність підвищуються, нормалізується гідроліпідний баланс.

Велнес Пек для жінок містить 30% жирних кислот Омега-З, з яких 18% припадає на ейкозопентаеновую (ЕПК), а 12% - на докозогексаеновую (ДГК) кислоти. Вони необхідні для більшості процесів, що відбуваються в нашому організмі, і вкрай важливі для гарного самопочуття. Однак кислоти Омега-3 не виробляються в нашому організмі, тому ми повинні заповнювати їх недолік з їжею. Приймати натуральний очищений риб'ячий жир як доповнення до основних прийомів їжі - це найкращий спосіб постачання організму жирними кислотами, які поліпшують роботу серцево-судинної системи, активність головного мозку та стан шкіри.

Щоденне вживання вітамінів і мінералів є обов'язковим доповненням до звичайних прийомів їжі. Комплекс «Мультівітаміни і мінерали для жінок» містить збалансований набір мікроелементів, що задовольняють добову потребу жіночого організму, в тому числі фолієву кислоту, залізо і кальцій, особливо важливі для жіночого здоров'я.

Як приймати Велнес Пек для жінок?

* Для хорошого самопочуття і відмінного стану шкіри приймайте вміст одного пакетика Велнес Пек для жінок раз на день після їди.
* Для досягнення найкращого ефекту і оптимального засвоєння корисних речовин ми рекомендуємо приймати Велнес Пек для жінок в комплексі з протеїновими коктейлями «Нечурал Баланс» від Оріфлейм. Спільний прийом цих двох продуктів створить базу для хорошого самопочуття і краси зсередини.