Главная Продукція Wellness Велнес Пек для чоловіків
Велнес Пек для чоловіків

WellnessPack man
Велнес Пек для чоловіків (21 пакетик)


У чому унікальність цього продукту?

Підвищення витривалості, хороше самопочуття і здорова шкіра в одному зручному пакетику:

* До складу входить потужний натуральний антиоксидант астаксантин, що міститься у водорості, що видобувається біля берегів Стокгольмського архіпелагу. Астаксантин володіє унікальною здатністю підвищувати м'язову силу і витривалість.
* Бореться з руйнівним впливом вільних радикалів в 100 разів ефективніше інших антиоксидантів, наприклад вітаміну Е.
* Покращує роботу головного мозку та серцево-судинної системи, стан шкіри, завдяки дії натуральних високоякісних жирних кислот Омега-3.
* Пропонує оптимальну комбінацію з 12 вітамінів і 6 мінералів, підібраних з урахуванням добової потреби чоловічого організму.
* Спеціальна упаковка, що містить рекомендовану добову дозу продукту, підвищує ефективність і зручність у вживанні комплексу Велнес Пек

Що входить до складу Велнес Пек для чоловіків?

Астаксантин

Астаксантин - антиоксидант унікальної сили, що отримується з особливою водорості, поширеної у берегів Стокгольмського архіпелагу. Мікроводорость Haematococcus Pluvialis, що викидається на скелі архіпелагу, змінює колір із зеленого на червоний, тим самим синтезуючи яскраво забарвлене речовина астаксантин. Цей антиоксидант захищає від впливу вільних радикалів і УФ-променів клітини нашої шкіри. Цей захист в 100 разів сильніше, ніж та, яку забезпечують загальновідомі антиоксиданти, наприклад, вітамін Е.

Велнес-серія від Оріфлейм містить максимальну концентрацію натурального астаксантин, здатність якого захищати природну красу від передчасного старіння і зміцнювати силу м'язів була доведена науково.

У ході клінічних випробувань було встановлено, що астаксантин значно підвищує рівень витривалості і м'язову силу. Він затримує вільні радикали і захищає м'язові тканини від руйнування. Крім того, астаксантин запобігає ослаблення м'язових тканин і підвищує силу м'язів за рахунок зниження вмісту молочної кислоти в організмі. Крім іншого, астаксантин сприяє більш швидкому відновленню м'язів після фізичної активності. Такий ефект досягається завдяки можливості астаксантин затримувати вільні радикали зовні і всередині клітин, а також в клітинній мембрані. Це вкрай важливо не тільки для посилення сили м'язів, але і для притоку життєвої енергії.

Астаксантин грає важливу роль для підтримки молодості і здорового вигляду шкіри. УФ-промені, забруднення повітря, куріння, стреси, неправильне харчування - головні «постачальники» вільних радикалів, що руйнують клітини шкіри. Нейтралізуючи вільні радикали, астаксантин сприяє регенерації шкіри.

Омега-3

Жирні кислоти Омега-3 отримують з натурального очищеного риб'ячого жиру, забезпечує організм ейкозопентаеновой (ЕПК) і докозогексаеновой (ДГК) кислотами. Вони необхідні для більшості процесів, що відбуваються в нашому організмі, і є ключовими компонентами хорошого самопочуття. Жирні кислоти також володіють протизапальними функціями.

Омега-3 жирні кислоти - це «корисні» жири, необхідні кожній людині. Однак вони не виробляються в нашому організмі, тому їх потрібно обов'язково отримувати з їжею. Більшість людей відчуває брак Омега-3 жирних кислот через недостатнє вживання в їжу жирної риби, такий як скумбрія або лосось. Тому вкрай важливо забезпечити організм потрібною кількістю «корисних» жирів. «Омега-3» від Оріфлейм задовольнить вашу добову потребу в жирних кислотах.

«Омега-3» з Велнес-серії від Оріфлейм містить 30% жирних кислот Омега-З, з яких 18% припадає на ейкозопентаеновую (ЕПК), а 12% - на докозогексаеновую (ДГК) кислоти. Вони покращують роботу головного мозку, серцево-судинної системи і стан шкіри.

Ми отримуємо Омега-3 кислоти з високоякісного жиру анчоусів і сардин, виловлених в найчистіших водах Атлантичного океану. Технологія миттєвого інкапсулювання риб'ячого жиру гарантує, що ви отримуєте продукт найвищої якості та виключної свіжості.

Комплекс вітамінів і мінералів, розроблений спеціально для чоловіків

Щоденне вживання вітамінів і мінералів є обов'язковим доповненням до звичайних прийомів їжі. Безумовно, вітамінно-мінеральний комплекс не зможе замінити вам правильне, здорове харчування, або компенсувати всі недоліки неправильно організованого харчування. Головний ефект, який може забезпечити наш комплекс, - заповнити «прогалини» у забезпеченні організму поживними речовинами, що виникають в результаті постійного вживання оброблених, рафінованих продуктів. Комплекс «Мультівітаміни і мінерали для чоловіків» від Оріфлейм розроблений спеціально для задоволення щоденних потреб чоловічого організму у вітамінах і мінералах. Комплекс додатково збагачений селеном і магнієм для підтримки чоловічого здоров'я і підвищення витривалості. Нам вдалося створити збалансоване поєднання всіх поживних елементів, що забезпечує їх максимальне засвоєння організмом.
Навіщо потрібно приймати цей продукт?

Велнес Пек для чоловіків:

* Підвищує м'язову силу і витривалість
* Забезпечує організм всіма необхідними вітамінами і мінералами
* Підтримує працездатність мозку та серцевої м'язів

Велнес Пек для чоловіків містить потужний антиоксидант астаксантин, жирні кислоти Омега-3, добову норму вітамінів і мінералів. Все необхідне для чоловічого здоров'я - в одному пакетику!

Клінічні дослідження підтвердили здатність антиоксиданту астаксантин підвищувати м'язову силу і витривалість. Він також захищає клітини від вільних радикалів, що підсилюють свій вплив на м'язову тканину під час інтенсивних тренувань і є причиною передчасного старіння.

Велнес Пек для чоловіків на 30% складається з жирних кислот Омега-З, з яких 18% припадає на ейкозопентаеновую (ЕПК), а 12% - на докозогексаеновую (ДГК) кислоти. Ці кислоти життєво необхідні для нашого здоров'я, але вони не виробляються в організмі людини. Тому їх так важливо отримувати з їжею. Доповнивши ваш звичний раціон очищеним і натуральним риб'ячим жиром, ви забезпечите організм кислотами ряду Омега-3 для поліпшення роботи головного мозку, серцево-судинної системи та здоров'я шкіри.

Щоденне вживання мультивітамінів і мінералів має стати обов'язковим доповненням до звичайного прийому їжі. Комплекс «Мультівітаміни і мінерали для чоловіків» містить добову норму 18 найважливіших мікроелементів, в тому числі селену і магнію, необхідних для чоловічого здоров'я.
Як приймати Велнес Пек для чоловіків?

* Для підвищення витривалості й гарного самопочуття приймайте вміст одного пакетика Велнес Пек для чоловіків раз на день після їди.

Для досягнення найкращого ефекту і оптимального засвоєння корисних речовин ми рекомендуємо приймати Велнес Пек для чоловіків у комплексі з протеїновими коктейлями «Нечурал Баланс». Спільний прийом цих двох продуктів створить відмінну базу для гарного самопочуття та підвищення м'язової сили.